WAFER TİP KELEBEK VANA

Wafer Tip eş eksenli kelebek vana her türlü uygulamada kullanılabilen yarı lug tipi dört kulaklı bir vanadır.

LUG TİP KELEBEK VANA

Lug Tip kulak delikleri dişli kelebek vana her türlü genel uygulamada kullanıldığı gibi hat sonlarında tapa ve boşaltma amaclıda kullanılabilir. Wafer kelebek vanadan farklı olarak dişli kulakları ile hat flanşına bağlanma veya vanadan sonraki hattı sökme kolaylıkları sağlar.

METAL METALE KELEBEK VANA

Metal Metale hava ayar vanaları, sıcak-soğuk hava hatlarında % 95-98 sızdırmazlık sınıfı ile ayar yapmak için kullanılır.

YÜKSEK PERFORMANS KELEBEK VANA

Double Eccentric dizaynlı wafer tip kelebek vanalar, aşırı sıcaklık ve yüksek basınçta dahi tam sızdırmazlık ve kapatma sağlayabilmektedir.

TEFLON CONTALI KELEBEK VANA

Wafer tip teflon sitli kelebek vana, birçok elastomerin uygun olmadığı ortamlarda ; örneğin kimya, ilaç ve gıda endüstrisinde 2 parçalı gövde dizaynı ve silikon veya viton elastomer desteği ile tam sızdırmazlık sağlamaktadır. Ayrıca AISI 316/1.4408 paslanmaz çelik klepe malzemesinin uygun olmadığı akışkanlar için AISI 316 üzeri 3 mm Teflon kaplı klepeli alternatifide bulunmaktadır.

PVC KELEBEK VANA

Kullanım Alanları: Kimya ve Petrokimya tesisleri, su ve atıksu arıtma tesisleri, gıda endüstrisi, elektroliz tesisleri

GIDA TİPİ KELEBEK VANA

Gıda tip kelebek vanalar elle ile manuel veya aktüatör ile otmatik olarak çalışan; kimya, ilaç, gıda sektörlerinde kullanılan, ayarlı kolu ile kademeli ayar yapılabilen hijyenik vanalardır.